Przygody Kubusia w Centrum Riviera

środa, 21 lutego 2018 r., 13:38
fot. nadesłane

Scena Riviera oraz Państwowy Teatr Lalki Tęcza w Słupsku zapraszają w niedzielę, 25 lutego, o godzinie 12.00, do Centrum Riviera w Gdyni na spektakl pt. "Przygody Kubusia".

Ta opowieść będzie o Kubusiu, ale nie o tym dobrze znanym, miodowym łakomczuchu, Puchatku. Nasz Kubuś to pacynka, teatralna lalka, w marchewkowym berecie i niebieskim kubraczku. Wszyscy mówią, że jest mały, ale on niczego się nie boi, nawet Baby Jagi czy Smoka. I choć jego historia ma już prawie 100 lat, to nadal bawi i uczy tych młodszych i tych starszych widzów.

- Spektaklem o Kubusiu wracam do jednej z najbardziej tradycyjnych form lalkarskich jaką jest pacynka - mówi Maciej Gierłowski, reżyser spektaklu. - Przedstawienie jest hołdem, jaki składam Julianowi Sójce, jednemu z najwybitniejszych polskich lalkarzy, wskrzeszając do życia postać, z którą był związany przez całe swoje twórcze życie. Nikt tak jak on nie znał Kubusia. Teraz i Wy macie szansę go poznać.
Wstęp na spektakl jest bezpłatny. Po przedstawieniu na wszystkie dzieci czekają niespodzianki, przygotowane przez Fun Park.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.