Opel wypadł z drogi na K20

środa, 21 lutego 2018 r., 11:10
fot. AL

Jedna osoba trafiła do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło na K20 na wysokości miejscowości Wieżyca. Opel wypadł tam z drogi i wylądował w przydrożnym rowie.

Do zdarzenia doszło około godziny 9.30 na drodze krajowej nr 20. Jak wynika z uzyskanych przez nas informacji, kierująca oplem młoda kobieta jadąc od Kościerzyny w kierunku Żukowa straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechała na pobocze, podróż kończąc w przydrożnym rowie.

Wskutek zdarzenia poszkodowana została kierująca pojazdem. Podróżowała sama.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Szymbark, OSP Kłobuczyno, JRG Kartuzy oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.