Liniewo-Orle. Audi uderzyło w drzewo

wtorek, 20 lutego 2018 r., 10:22
fot. archiwum

19-letnia kobieta trafiła do szpitala po tym, jak kierowanym przez siebie audi uderzyła w przydrożne drzewo. Do zdarzenia doszło w poniedziałkowe popołudnie na trasie Liniewo-Orle.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał w poniedziałek około godziny 16.

- Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów wynika, że kierująca Audi A3 19-letnia mieszkanka powiatu kościerskiego straciła panowanie nad pojazdem, wjechała do rowu, gdzie kierowany przez nią pojazd uderzył w drzewo - informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński.

Jak dodaje, 19-latka z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. Był trzeźwa.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.