Tak minęły ferie w Wielu

poniedziałek, 19 lutego 2018 r., 11:10
fot. nadesłane/Dom Kultury w Wielu

Warsztaty tańca nowoczesnego, dyskofrajda, czytanie bajek, warsztaty haftu kaszubskiego, rzeźby w mydle, projekcja bajek, czy turniej tenisa stołowego - te i wiele innych atrakcji czekało na uczestników ferii zimowych w Domu Kultury w Wielu.

Podczas ferii zimowych w Domu Kultury w Wielu dzieci uczestniczyły w licznych konkursach i animacjach podczas dyskofrajd, w warsztatach haftu kaszubskiego i krzyżykowego, rzeźby w mydle, malowania na szkle, muzycznych "Dźwiękołowach", zajęciach garncarskich.

- Uczestnicy ferii w Domu Kultury mogli także samodzielnie upiec gofry i usmażyć naleśniki, wziąć udział w turnieju tenisa stołowego oraz warcabowym, a po zajęciach obejrzeć ciekawe filmy i bajki na "dużym" ekranie - dodaje Justyna Piekarska z Domu Kultury w Wielu.

Każdego dnia czekał na nich również słodki poczęstunek. W zajęciach łącznie udział wzięło około około 130 dzieci. Ferie sfinansowane zostały przez gminę Karsin.

oprac. AL
info. Dom Kultury w Wielu

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.