Skradziony sześć lat temu rower wyłowili z bagna

poniedziałek, 19 lutego 2018 r., 10:05
fot. AL

W niedzielny wieczór kościerscy policjanci otrzymali zgłoszenie o rowerze, który znajduje się na bagnach w Kościerzynie. Okazało się, że rower skradziono w 2012 roku w Kwidzynie.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 20. Kościerscy kryminalni otrzymali informację, że na bagnach w okolicy ulicy Klasztornej w Kościerzynie znajduje się rower.

- Policjanci przy pomocy strażaków wyłowili rower marki Unibike. Po sprawdzeniu numerów identyfikacyjnych jednośladu, okazało się, że został on skradziony w 2012 roku z terenu Kwidzyna - podaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Wartość roweru to około 1.000 zł.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.