Jacek Konkol nowym prezesem Kaszubi Kościerzyna

sobota, 17 lutego 2018 r., 12:22
fot. AL

W związku z aresztowaniem prezesa KS Kaszubia Kościerzyna Piotra D., podczas piątkowego walnego zebrania członków odwołano dotychczasowy zarząd i powołano nowy. Na jego czele stanął Jacek Konkol, który za cel postawił sobie odbudowanie dobrego imienia klubu, współpracę ze środowiskiem kibiców oraz pozyskiwanie nowych sponsorów.

Wybory nowego zarządu klubu to pokłosie zatrzymania, a następnie aresztowania dotychczasowego prezesa KS Kaszubia Kościerzyna Piotra D. Przypomnijmy, że 25-latek usłyszał łącznie 67 zarzutów, między innymi dotyczących wyłudzeń kredytów i oszustw. Zarzucane mu przestępstwa miał popełniać jako pracownik jednego z parabanków.

W związku z tymi wydarzeniami zarząd Kaszubi wydał oświadczenie.

- Zarząd jednoznacznie odcina się od działalności pozaklubowej prezesa, która w żaden sposób nie powinna być łączona z bieżącą działalnością klubu. Jako przedstawiciele klubu sami jesteśmy zaskoczeni zaistniałą sytuacją, za którą możemy jedynie przeprosić sympatyków klubu i wszystkich sponsorów - brzmiało oświadczenie.

Na piątek zwołano też nadzwyczajne walne zebranie członków klubu, podczas którego odwołano dotychczasowy zarząd, a następnie wybrano nowy. Prezesem został Jacek Konkol.

Głównym celem nowego prezesa jest poprawa wizerunku klubu poprzez współpracę z miastem, sponsorami, pracę z młodzieżą, członkami klubu i kibicami.

- Chciałbym podziękować za zaufanie. Bardzo się cieszę, że będę mógł współpracować z kibicami, bo to oni są solą tego klubu. Mam nadzieję, że wspólnie z zarządem, członkami klubu, kibicami, piłkarzami, trenerami, juniorami i ich rodzicami oraz wszystkimi sympatykami klubu stworzymy pozytywną markę klubu, bardzo ważnego dla mojego rodzinnego miasta, które od urodzenia mam w sercu. Jestem zbudowany postawą kibiców, którzy przybyli na walne zebranie. Wiem, że całym sercem będą wspierać nasz klub. Jesteśmy jedną drużyną - mówił Jacek Konkol.

Ponadto wiceprezesami zostali Anita Piask i Tomasz Romanów, natomiast członkami: Mirosław Gliszczyński, Mateusz Cyrzan oraz Szymon Machut.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.