Wiosenna Giełda Mam w Kartuzach już 17 marca

czwartek, 15 lutego 2018 r., 13:25
fot. archiwum

Już za miesiąc odbędzie się kolejna, dziesiąta edycja Giełdy Mam. Wiosenna odsłona imprezy będzie okazją do zrobienia sezonowych i przedświątecznych porządków w szafach. Zapisy już ruszyły.

17 marca w gościnnych progach Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. 3 Maja w Kartuzach odbędzie się kolejna, dziesiąta edycja Giełdy Mam. Odbywająca się co kwartał od ponad dwóch lat impreza na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń "Jedynki". Każda edycja przyciąga spore grono kupujących i sprzedających.

Giełda Mam daje możliwość nie tylko wymiany i sprzedaży ubranek i akcesoriów dziecięcych, ale też nabycia ich w przystępnych cenach od innych mam. Tegoroczna wiosenna odsłona imprezy zaplanowana została na dwa tygodnie przed świętami wielkanocnymi. Będzie więc doskonałą okazją do przejrzenia zawartości szaf i zrobienia przedświątecznych porządków.

Na giełdzie można sprzedać bądź nabyć zarówno ubranka dziecięce i ciążowe, jak i zabawki, wózki, nosidełka, łóżeczka, książeczki i wiele innych. To świetna okazja, by zrobić porządki w szafach, przejrzeć ubranka, które dzieciom w tym roku nie będą już pasowały i zabawki, które będą im zbędne. Zachęcamy wszystkie mamy do zgłaszania swojego udziału i przygotowania własnych stoisk.

Osoby, które chciałyby przygotować własne stoisko na giełdzie mogą się już zapisywać i wysyłać zgłoszenia drogą mailową na adres - [email protected] Zapisy potrwają do 15 marca.

Sala będzie otwarta od godz. 8. Sprzedający będą mieli do wyboru dwa rodzaje stanowisk - na materacu z krzesełkiem lub na ławce z krzesełkiem. Można zabrać ze sobą własne stojaki i wieszaki.

Opłata za stanowisko będzie wynosić 5 zł, pobrana zostanie o godz. 9. Zebrana suma zostanie przekazana na rzecz Stowarzyszenia Przyjaciół Jedynki.

Jeżeli osoba, która zgłosi chęć udziału w giełdzie planuje dotrzeć na miejsce po godz. 9, proszona jest o wcześniejszą informację telefoniczną bądź sms pod nr 606-620-709. W innym wypadku zarezerwowane wcześniej stanowiska będą udostępnione zainteresowanym osobom.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.