Wiemy, kto wystąpi na Dniu Kościerzyny

czwartek, 15 lutego 2018 r., 10:44

Zenek Martyniuk i zespół Akcent, Stanisław Karpiel-Bułecka & Future Folk oraz Ania Wyszkoni - to artyści, którzy uświetnią tegoroczny Dzień Kościerzyny zaplanowany na 14 lipca. Tydzień później na kościerskim rynku odbędzie się wieczór disco polo, podczas którego wystąpi między innymi After Party. Jakie jeszcze muzyczne akcenty zaplanowano na tegoroczny sezon letni?

Dni Kościerzyny to jedno z najbardziej atrakcyjnych wydarzeń muzycznych odbywających się na terenie powiatu kościerskiego. W ubiegłych latach z okazji święta miasta przed kościerską publicznością zaprezentowali się między innymi: Pectus, Leszcze, Video, Wilki, Patrycja Markowska, Andrzej Piaseczny, De Mono, Lady Pank, Grzegorz Hyży, Kombii czy LemOn z Igorem Herbutem.

W tym roku święto Kościerzyny odbędzie się 14 lipca, a podczas koncertowej części obchodów wystąpią Zenek Martyniuk i zespół Akcent, Stanisław Karpiel-Bułecka & Future Folk oraz Ania Wyszkoni. Warto dodać, że towarzyszące Dniu Kościerzyny Targi Książki Costerina odbędą się tydzień wcześniej, 7 lipca.

Jakie jeszcze muzyczne akcenty zaplanowano na tegoroczny sezon letni?

Tydzień po święcie miasta Kościerski Dom Kultury zaprasza na Rynek na wieczór disco polo. Wystąpią Marcus P., Zajefajni i After Party. Podczas sierpniowego koncertu młodzieżowego usłyszymy najpewniej Michała Szpaka, natomiast Międzynarodowy Festiwal Folkloru uświetnią zespoły między innymi z Bośni i Hercegowiny, Kolumbii, czy Meksyku.

Więcej szczegółów o letnich imprezach muzycznych i artystach, którzy zawitają tego lata do Kościerzyny, niebawem.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.