Kalisz. Zamknął się w samochodzie z butlą gazową

środa, 14 lutego 2018 r., 12:06
fot. archiwum

Interwencją policji, straży pożarnej i zespołu ratownictwa medycznego zakończyło się zdarzenie, do którego doszło w nocy w Kaliszu. Mężczyzna zamknął się tam w samochodzie z butlą gazową.

Tuż przed północą służby zostały powiadomione o tym, że jeden z mieszkańców Kalisza zamknął się w samochodzie z butlą gazową i nie reaguje na prośby rodziny i otwarciu pojazdu. Na miejsce przybyli więc policjanci, strażacy i zespół ratownictwa medycznego.

Ostatecznie mężczyzna wyszedł z pojazdu. Tłumaczył, że ma trudniejszy okres w życiu. Butla gazowa była pusta. Mężczyznę przetransportowano do szpitala.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.