Zgłosiła się na SOR. Kilka godzin wcześniej rozbiła opla na drzewie

środa, 14 lutego 2018 r., 11:58
fot. AL

Tuż przed północą we wtorek na Szpitalny Oddział Ratunkowy w Kościerzynie zgłosiła się 29-letnia kobieta, której obrażenia wskazywały na to, że była uczestniczką wypadku. Powiadomiono więc policję i jak się okazało, kobieta kilka godzin wcześniej rozbił pojazd na drzewie.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie został powiadomiony o tym, że na kościerski Szpitalny Oddział Ratunkowy zgłosiła się kobieta. Jej obrażenia wskazywały na to, że mogła być uczestniczką wypadku samochodowego.

- Sprawą zajęli się więc policjanci, którzy ustalali, że 29-letnia kobieta około godziny 21. jadąc drogą polną w okolicy miejscowości Puc straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechała na pobocze, gdzie kierowany przez nią Opel Vectra uderzył w drzewo - informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński.

Kobieta została pouczona. Szczęśliwie obrażenia jakich doznała nie były zbyt poważne. Nie wymagała hospitalizacji.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.