Sarnowy. Mercedes uderzył w Audi A6

środa, 14 lutego 2018 r., 11:48
fot. archiwum

Jedna osoba trafiła do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło we wtorkowe przedpołudnie na drodze wojewódzkiej na wysokości skrętu do miejscowości Wielki Klincz. Mercedes najechał tam na tył audi.

Zgłoszenie o zdarzeniu dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał we wtorek około godziny 9.30.

- Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy wynika, że kierująca Audi A6 22-letnia mieszkanka powiatu kościerskiego chciała dokonać skrętu w lewo, w drogę w kierunku Wielkiego Podlesia. W tym momencie na tył pojazdu najechał jadący za nią mercedes, którym kierował 40-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego - podaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, 22-letnia kobieta z urazem kręgosłupa szyjnego i klatki piersiowej została przetransportowana do szpitala.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.