Nowy Klincz. Był kompletnie pijany i zataczał się na środku ulicy

środa, 14 lutego 2018 r., 11:35
fot. AL

Reakcja innej uczestniczki ruchu i interwencja policji prawdopodobnie uratowała mężczyźnie życie, który w godzinach nocnych kompletnie pijany zataczał się po ulicy w Nowym Klinczu. 64-latek po wytrzeźwieniu został ukarany mandatem karnym.

Do zdarzenia doszło w godzinach nocnych.

- Policjanci otrzymali zgłoszenie od jednej kierującej pojazdem, że środkiem ulicy idzie najpewniej pijany mężczyzna. Na miejsce natychmiast skierowano funkcjonariuszy, którzy potwierdzili tę informację i w trosce o bezpieczeństwo 64-latka, który był kompletnie pijany, zatrzymali go w komendzie celem wytrzeźwienia - podaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, po wytrzeźwieniu mężczyznę ukarano mandatem karnym w wysokości 500 zł za stwarzanie niebezpieczeństwa.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.