Papiernia. Płonął domek letniskowy

poniedziałek, 12 lutego 2018 r., 10:16
fot. archiwum

Przez dwie godziny cztery zastępy straży pożarnej walczyło z pożarem domku letniskowego. Do zdarzenia doszło późnym wieczorem w Papierni (gm. Lipusz).

Zgłoszenie o pożarze dyżurny Powiatowego Stanowiska Kierowania KP PSP w Kościerzynie otrzymał w niedzielę tuż przed godziną 23. Po przybyciu na miejsce strażaków okazało się, że ogniem objęty jest drewniany domek letniskowy.

Jak informuje kpt. Jacek Szyszka, rzecznik KP PSP w Kościerzynie, spaleniu uległa ściana budynku wraz z izolacją termiczną oraz wyposażenie domku, w tym łóżka, meble, telewizor.

W działaniach, które trwały dwie godziny, wzięli udział strażacy z JRG Kościerzyna, OSP Lipusz, OSP Łubiana i OSP Korne.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.