Korne. Zderzenie busa z ciężarówką na K20

czwartek, 8 lutego 2018 r., 13:53
fot. archiwum

Jedna osoba trafiła do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w czwartkowe przedpołudnie na trasie Kościerzyna-Korne. Kierujący busem uderzył w stojące częściowo na poboczu ciężarowe Volvo.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał w czwartek około godziny 10.

- Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów wynika, że kierujący VW T4 60-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego nie zachował należytych środków ostrożności, wskutek czego najechał na tył stojące częściowo na poboczu Volvo - informuje sierż. Mateusz Czucha, p.o. rzecznika kościerskiej policji.

W wyniku zdarzenia do szpitala przetransportowano 43-letniego pasażera busa.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.