Przed nami kolejna edycja "Kościerzyny za pół ceny"

czwartek, 8 lutego 2018 r., 08:28
fot. nadesłane/UM Kościerzyna

W marcu i październiku mieszkańcy i turyści po raz kolejny będą mogli skorzystać z ofert podmiotów różnej branży w promocyjnych cenach. Kościerzyna przystępuję bowiem do kolejnych akcji "Miasto za pół ceny". Podmioty, które chciałyby wziąć udział w wiosennej akcji, zobowiązane są do zgłoszenie swojego akcesu do 13 lutego.

Akcja "Kościerzyna za pół ceny" z edycji na edycję cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W tym roku kościerski samorząd zamierza zorganizować dwie akcje - wiosenną ( 10-11 marca) oraz jesienną (6-7 października).

- W tym roku data naszego przedsięwzięcia pokrywa się z akcją Ministerstwa Sportu i Turystyki, które przy współpracy z Polską Organizacją Turystyczną w dniach 9-11 marca br. przeprowadzi imprezę pn. "Polska zobacz więcej - Weekend za pół ceny". Jest to znakomita okazja do dodatkowej promocji naszych firm. Zachęcamy więc wszystkie nowe oraz dotychczasowe podmioty z Kościerzyny do włączenia się w tą ogólnopolską akcję. Nadmieniamy, iż oferty nie muszą obejmować całego asortymentu - podkreśla kościerski magistrat.

W związku z przystąpieniem do akcji "Polska zobacz więcej - Weekend za pół ceny", swoje zgłoszenia należy wysłać do 13 lutego za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie www.polskazobaczwiecej.pl.

Swoje zgłoszenia wraz z propozycją oferty należy także przesłać na adres: k.reclaw@koscierzyna.gda.p, co będzie stanowić zgłoszenie do Kościerskiej części akcji "Miasto za pół ceny". Dodatkowych informacji i pomocy w wypełnieniu formularza udziela pan Krzysztof Recław tel. 605-575-521 lub /58/ 680 23 02.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.