Zielenin. Ciężarowe volvo zderzyło się z fordem

wtorek, 6 lutego 2018 r., 13:52
fot. AL

Szczęśliwie bez osób rannych zakończyło się zdarzenia, do którego doszło we wtorkowe popołudnie na trasie Kościerzyna-Nowa Karczma. Ciężarowe volvo zderzyło się tam z fordem.

Do zdarzenia doszło po godzinie 12. na drodze wojewódzkiej.

- Jak wynika ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy, kierujący Fordem Mondeo 50-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego podczas wykonywania manewru wyprzedzania, w rejonie skrzyżowania, uderzył w bok skręcającego w lewo ciężarowego volvo, którym kierował 30-letni mieszkaniec powiatu wejherowskiego - informuje sierż. Mateusz Czucha, p.o. rzecznika kościerskiej policji.

Szczęśliwie żaden z uczestników nie wymagał hospitalizacji. Pasażerka mondeo została przebadana przez zespól ratownictwa medycznego na miejscu zdarzenia.

Obaj kierujący byli trzeźwi.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Wielki Klincz, JRG Kościerzyna oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.