Bezpieczne ferie oczami najmłodszych

wtorek, 6 lutego 2018 r., 09:43
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Policjanci zorganizowali dla podopiecznych konkurs pod hasłem "Bezpieczne Ferie", którego podsumowanie odbyło się w Komendzie Powiatowej Policji w Kościerzynie. Oceniający prace zaskoczeni byli kreatywnością młodych ludzi.

Zadaniem dzieci było przelanie na papier dowolną techniką plastyczną swoich wyobrażeń o bezpieczeństwie podczas ferii zimowych. Konkurs adresowany był do wychowanków świetlicy środowiskowej kościerskiego MOPS-u.

Jego głównym celem było promowanie idei bezpieczeństwa podczas ferii, szczególnie wśród dzieci i młodzieży. Misją tego konkursu było wsparcie działań edukacyjnych w zakresie bezpieczeństwa. W piątek w świetlicy środowiskowej przy MOPS w Kościerzynie odbyło się podsumowanie konkursu. Jury wyłoniło zwycięzców. Sędziowie zaskoczeni byli pozytywnie kreatywnością młodych ludzi.

Podczas oceny jury brało pod uwagę m.in. wiek uczestników, estetykę wykonania, samodzielność i oryginalność pracy.

nadesłane/KPP Kościerzyna

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.