Bal przebierańców w Wysinie

wtorek, 6 lutego 2018 r., 09:27
fot. nadesłane/Michalina Zielińska

W niedzielę strażnicę Ochotniczej Straży Pożarnej w Wysinie opanowały wróżki, królewny, policjanci i piraci. Wszystko za sprawą balu karnawałowego, na który najmłodszych mieszkańców wraz z rodzicami i dziadkami zaprosili sołectwo Wysin. OSP i miejscowe Koło Gospodyń Wiejskich.

Już po raz kolejny dzieci wraz z rodzicami i dziadkami z Wysina i okolic bawiły się wspólnie.

Organizatorzy karnawałowego balu przebierańców zadbali, by nikt z jego uczestników nie mógł narzekać na nudę. Najwięcej frajdy miały dzieci, dla których liczne zabawy i konkursy przeprowadzili Maurycy Swewbodziński oraz panie z KGW.

Dobrej zabawy nie było końca.

Organizatorami balu byli Koło Gospodyń Wiejskich w Wysinie, Ochotnicza Straż Pożarna w Wysinie oraz sołectwo Wysin.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.