Rover uderzył w BMW na K20

poniedziałek, 5 lutego 2018 r., 10:00
fot. archiwum

Jedna osoba trafiła do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło w sobotni wieczór na trasie Kościerzyna-Korne. Kierujący roverem najechał tam na tył stojącego na poboczu BMW.

Zgłoszenie o wypadku na K20 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał około godziny 20.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że na trasie Kościerzyna-Korne kierujący samochodem marki Rover 78-letni mężczyzna na prostym odcinku drogi najechał na tył znajdującego się na poboczu BMW. Wskutek zdarzenia do szpitala przetransportowano pasażerkę Rovera - informuje p.o. rzecznika kościerskiej policji, sierż. Mateusz Czucha.

Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Szczegółowe okoliczności zdarzenia są przedmiotem ustaleń śledczych.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.