Skorzewo. Czołowe zderzenie mazdy z passatem

poniedziałek, 5 lutego 2018 r., 09:53
fot. AL

W piątkowy wieczór służby interweniowały na drodze wojewódzkiej w miejscowości Skorzewo. Doszło tam do czołowego zderzenia mazdy z VW Passatem. Wskutek zdarzenia do szpitala przetransportowano pasażera passata.

Do zdarzenia doszło w piątek w Skorzewie.

- Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów wynika, że kierujący mazda 23-latek na prostym odcinku drogi nie zachował należytych środków ostrożności, w wyniku czego wpadł w poślizg, zjechał na przeciwny pas ruchu, doprowadzając do czołowego zderzenia z jadącym z naprzeciwka VW Passatem, którym kierował 34-latek - podaje sierż. Mateusz Czucha, p.o. rzecznika prasowego kościerskiej policji.

Jak dodaje, wskutek zdarzenia pasażer passata został przetransportowany do szpitala. Obaj kierujący byli trzeźwi.

Szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśnia kościerska policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.