Policjanci zapraszają na Dzień Otwarty

wtorek, 30 stycznia 2018 r., 12:00
fot. archiwum

Policjanci z Kościerzyny zapraszają wszystkich chętnych na Dzień Otwarty Komendy, który odbędzie się 31 stycznia br. Na zwiedzających czekać będzie mnóstwo atrakcji, m.in. prezentacja sprzętu policyjnego, radiowozów i pokaz tresury psów służbowych.

Komenda Powiatowa Policji w Kościerzynie jak co roku w okresie ferii zimowych udostępnia swoją jednostkę wszystkim, którzy chcieliby zobaczyć, jak wygląda praca policjantów. Tegoroczny dzień otwarty odbędzie się w środę, 31 stycznia w godz. 9. - 14. Grupy zorganizowane prosimy o wcześniejszą rezerwację terminów pod nr telefonu 58-680-32-15, a osoby indywidualne i rodziny mogą zgłaszać się w dniu odwiedzin.

Zwiedzający będą mogli obejrzeć wyszkolenie psów służbowych oraz najnowsze radiowozy. Funkcjonariusze zaprezentują również kamizelki kuloodporne, kajdanki, hełmy. Każdy odwiedzający będzie mógł je przymierzyć.

Zapraszamy wszystkich na dzień otwarty. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku kościerską komendę odwiedziło ponad 300 osób.

KPP Kościerzyna

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.