Stara Kiszewa. 73-latek zza ciężarówki wbiegł wprost pod nissana

wtorek, 30 stycznia 2018 r., 11:34
fot. archiwum

73-letni mężczyzna trafił do szpitala wskutek zdarzenia, do którego doszło we wtorkowy poranek w centrum Starej Kiszewy. Pieszy zza przejeżdżającej ciężarówki wbiegł na przejście dla pieszych wprost pod nadjeżdżającego nissana.

Zgłoszenie o zdarzeniu dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał we wtorek około godziny 7.

- Z relacji przesłuchanych na miejscu zdarzenia świadków wynika, że 73-letni pieszy wbiegł na przejście dla pieszych za przejeżdżającej ciężarówki wprost pod nadjeżdżającego nissana, którym kierował 66-letni mężczyzna. Zarówno pieszy, jak kierujący pojazdem byli trzeźwi - podaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Pieszy z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wciąż są przedmiotem ustaleń policji.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.