Nowa Kiszewa. Dachowało BMW - dwie osoby w szpitalu

wtorek, 30 stycznia 2018 r., 09:48
fot. archiwum

W poniedziałek tuż przed północą służby interweniowały w Nowej Kiszewie, gdzie dachowało BMW. Wskutek zdarzenia do szpitala przetransportowano mężczyznę i kobietę w wieku 21 lat.

Zgłoszenie o wypadku w rejonie skrzyżowania drogi wojewódzkiej W214 z droga w kierunku Wiela dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał w poniedziałek około godziny 23.

- Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów wynika, że kierujący BMW 21-letni mężczyzna najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków na drodze, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i dachował - podaje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński.

Jak dodaje, zarówno 21-letni kierowca, jak i 21-letnia pasażerka zostali przetransportowani do szpitala. Kierujący BMW był trzeźwy.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.