Korne-Bytów. Audi zderzyło się z sarną

poniedziałek, 29 stycznia 2018 r., 11:17
fot. archiwum

Mężczyzna trafił do szpitala po tym, jak kierowane przez niego audi uderzyło w sarnę, a następnie zjechało na pobocze. Do zdarzenia doszło w sobotni wieczór na trasie Korne-Bytów.

Zgłoszenie o zdarzeniu na K20 relacji Korne-Bytów na wysokości miejscowości Zdroje dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał w sobotę około godziny 19.

- Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że na jezdnię wprost pod nadjeżdżające audi wyskoczyła sarna. Wskutek tego kierujący pojazdem mężczyzna zjechał na pobocze. Początkowo nie odczuwał żadnych skutków zdarzenia, jednak po pewnym czasie poprosił o pomoc medyczną - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, przez zespół ratownictwa medycznego został przetransportowany do szpitala.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.