Nastolatek ukrywał się przed MOW-em. Wpadł z marihuaną

poniedziałek, 29 stycznia 2018 r., 11:08
fot. archiwum

Młody mieszkaniec powiatu kościerskiego miał stawić się do młodzieżowego ośrodka wychowawczego. Unikał jednak stawiennictwa w placówce. Został zatrzymany przez kościerskich policjantów. Miał przy sobie narkotyki.

W piątek, 26 stycznia policjanci zatrzymali 17-latka, który był poszukiwany celem doprowadzenia go do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Malborku. Dodatkowo, jak podaje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński, nastolatek posiadał przy sobie niewielką ilość suszu roślinnego w postaci marihuany.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.