Wilcze Błota. Rozbiła renault na drzewie

poniedziałek, 22 stycznia 2018 r., 09:45
fot. archiwum

40-letnia kobieta trafiła do szpitala po tym, jak kierowany przez nią pojazd wypadł z trasy i uderzył w przydrożne drzewo. Do zdarzenia doszło w nocy z piątku na sobotę w Wilczych Błotach (gm. Stara Kiszewa).

W sobotę nad ranem około godziny 5.40 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał zgłoszenie o wypadku, do którego doszło w Wilczych Błotach.

- Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów wynika, że kierująca Renault Scenic 40-letnia mieszkanka powiatu kościerskiego nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze, gdzie kierowany przez nią pojazd uderzył w drzewo - podaje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Jak dodaje, kobietę przetransportowano do szpitala. Była trzeźwa.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.