Kościerzyna. Nie miał przy sobie prawa jazdy, odholowali mu samochód

poniedziałek, 22 stycznia 2018 r., 09:36
fot. archiwum

Odholowaniem samochodu zakończyła się podróż dla 28-letniego mieszkańca Kościerzyny, który podczas kontroli policyjnej nie miał przy sobie prawa jazdy. Został ukarany też mandatem karnym.

Do zatrzymania doszło w niedzielę około godziny 10. na ulicy Rynek w Kościerzynie.

- Policjanci zatrzymali do kontroli samochód marki Mazdę 6, za kierownicą którego siedział 28-letni mieszkaniec Kościerzyny. Mężczyzny nie posiadał przy sobie uprawnień do kierowania. Funkcjonariusze odholowali więc samochód i ukarali 28-latka mandatem - informuje asp. Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.