Poszukiwania 61-latka z Dziemian zakończone

czwartek, 18 stycznia 2018 r., 21:38
fot. archiwum

Od czwartkowego późnego popołudnia trwały poszukiwania mieszkańca Dziemian, który około godziny 15. wyjechał z domu i przez kilka godzin nie wracał do miejsca zamieszkania ani nie kontaktował się z najbliższymi. Mężczyzna został odnaleziony w godzinach nocnych.

O zaginięciu Policję powiadomiła żona zaginionego. Dotychczas policjanci sprawdzili kontakty zaginionego, miejsca, w których mógł przebywać, skontrolowali szpitale oraz noclegownie oraz analizowali informacje na temat możliwości wykorzystania w sprawie poszukiwań monitoringu wizyjnego. Funkcjonariusze nie zdołali ustalić obecnego miejsca pobytu zaginionego.

Rysopis zaginionego: wiek z wyglądu 60 lat, ok. 178 cm wzrostu, waga około 80 kg, włosy krótkie koloru siwego, oczy koloru niebieskiego. W chwili zaginięcia mógł być ubrany w niebieskie, dżinsowe spodnie, kurtkę grantową do kolan.

Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionego lub widziały mężczyznę dziś po 15., proszone są o kontakt z dyżurnym KPP w Kościerzynie pod nr tel. 58-680-32-22 albo najbliższą jednostką Policji pod nr tel. 997.

Aktualizacja - piątek, 19 stycznia godz. 7.10.

Jak informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński, poszukiwania mężczyzny zostały zakończone. 61-letni mieszkaniec Dziemian w godzinach nocnych powrócił do domu. Jest cały i zdrowy.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.