W piątek szpitalne poradnie będą nieczynne!

czwartek, 11 stycznia 2018 r., 10:29
fot. archiwum

W piątek, 12 stycznia kościerski szpital będzie pracował w trybie dyżurowym, a to oznacza, że zarówno rejestracja, poradnie, jak i wydziały administracyjne placówki będą w ten dzień nieczynne.

- Piątek,12 stycznia w Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie Sp. z o.o. jest dniem wolnym od pracy, co wynika z realizacji art. 129 i art. 130 Kodeksu Pracy. Tego dnia szpital będzie pracował w trybie dyżurowym. Nocna i Świąteczna Opieka Chorych będzie czynna jak w dni powszednie - informuje Anita Dahm-Sobczyńska, Kierownik Sekcji ds. Marketingu i PR Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.