Kościerzyna. Ukradł torebkę ze szpitala i zakopał ją w lesie

czwartek, 11 stycznia 2018 r., 10:22
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Wszedł do jednego z pomieszczeń biurowych w szpitalu i ukradł z niego torebkę wraz z pieniędzmi i dokumentami. Dzień później wpadł w ręce policji. Wskazał też miejsce ukrycia skradzionych rzeczy. Zakopał je w lesie.

We wtorek kościerscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży w

Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie.

- Nieznany jeszcze wtedy sprawca, z otwartego pokoju w szpitalu w Kościerzynie ukradł pokrzywdzonej torebkę, w której znajdował się dokumenty, pieniądze i karty bankomatowej. Policjanci natychmiast zajęli się tą sprawą i wytypowali podejrzanego o to przestępstwo - podaje asp. Piotr Kwidziński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie.

Mężczyzna został w środę zatrzymany na terenie miasta.

- Był kompletnie zaskoczony wskazał również miejsce ukrycia skradzionej torebki. Okazało się, że zakopał ją pod konarem drzewa w lesie. Zatrzymany 29-latek został przesłuchany i usłyszał zarzut kradzieży - informuje asp. Kwidziński.

Mężczyźnie podejrzanemu o kradzież grozi kara pozbawienia wolności do pięciu lat.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.