Zalane drogi i mieszkanie - strażacy interweniowali

poniedziałek, 8 stycznia 2018 r., 15:12
fot. nadesłane/KP PSP Kościerzyna

Intensywne opady deszczu ponownie dały się we znaki mieszkańcom powiatu kościerskiego. W Abisynii woda wdarła się do mieszkania, w Nowej Wsi Kościerskiej i Nowym Klinczu strażacy pompowali wodę z dróg i pól.

Trzy interwencje odnośnie skutków intensywnych opadów deszczu odnotowali kościerscy strażacy. W Abisynii (gm. Karsin) strażacy pompowali wodę, która wdarła się do mieszkania. W Nowej Wsi Kościerskiej zalało łąkę. Woda osiągnęła poziom drogi gminnej, która stanowi dojazd do miejscowości. Interwencja strażaków była też konieczna w Nowym Klinczu, gdzie zalało drogę.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.