Groził rodzinie i policjantom - został zatrzymany

czwartek, 4 stycznia 2018 r., 12:07
fot. archiwum

Kościerscy policjanci zatrzymali 64-letniego mężczyznę, który wszczął awanturę domową. Miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie, był agresywny i awanturował się.

W nocy z wtorku na środę, około godz. 4.30 policjanci interweniowali przy awanturze domowej na terenie powiatu kościerskiego.

- Gdy policjanci przybyli na miejsce zastali 64-latka, który będąc pod wpływem alkoholu awanturuje się i jest agresywny wobec domowników. Zachowywał się agresywnie również w stosunku do samych policjantów i nie stosował się do poleceń. Policjanci go zatrzymali i doprowadzili do aresztu - informuje Piotr Kwidziński oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie.

Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. W czwartek o jego losie ma zadecydować prokurator. Policjanci wystąpili z wnioskiem o wydanie zakazu zbliżania się do najbliższych.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.