Nastolatek uciekał przed policją. Nie chciał wracać do MOW-u

czwartek, 4 stycznia 2018 r., 11:40

Funkcjonariusze policji w środę zatrzymali 17-letniego mieszkańca powiatu kościerskiego. Nastolatek próbował przed nimi uciec, bo w ten sposób chciał uniknąć powrotu do Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego.

W środę około godz. 18 policjanci interweniowali w Liniewku Kościerskim w związku nakazem zatrzymania i doprowadzenia 17-latka do młodzieżowego ośrodka wychowawczego.

- Gdy policjanci wjechali na teren posesji zauważyli, że oddala się z niej jedna osoba. Jeden z policjantów ruszył za nim w pościg. Okazało się, że to 17-latek, który próbował ukryć się przed policjantami, bo nie chciał wrócić do ośrodka. Uciekał na bagna, gdy nasz funkcjonariusz go zatrzymał znajdował się już po pas w wodzie - informuje Piotr Kwidziński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie.

17-latek został przez policjantów zatrzymany, a następnie doprowadzony do ośrodka wychowawczego.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.