Miał 0,23 promila alkoholu - zatrzymano mu prawo jazdy

środa, 3 stycznia 2018 r., 14:31
fot. archiwum

Utratą prawa jazdy przypłacił podróż samochodem 37-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego. Okazało się, że wsiadł za kółko znajdując się w stanie po użyciu alkoholu.

We wtorek około godz. 16 w Nowej Karczmie policjanci zatrzymali do kontroli samochód marki volkswagen passat. Kierował nim 37-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego. Jak informuje Piotr Kwidziński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie, po przebadaniu alkomatem okazało się, że mężczyzna znajduje się w stanie po użyciu alkoholu. Miał w organizmie 0,23 promila alkoholu. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.