Najlepsze promocje w Biedronce - przegląd

piątek, 29 grudnia 2017 r., 10:13

Okres świąteczno-noworoczny jest czasem intensywnych zakupów. Przygotowujemy wtedy ogromne ilości jedzenia, wręczamy sobie prezenty i organizujemy przyjęcia. Sklepy dyskontowe, takie jak Biedronka, wychodzą swoim klientom naprzeciw, zaopatrując półki i lodówki we wszelkiego rodzaju produkty spożywcze i akcesoria, których nie może zabraknąć na żadnej imprezie.

Impreza od A do Z

Najnowsza gazetka promocyjna Biedronki odkrywa przed klientami tego popularnego dyskontu szeroką gamę produktów wprost idealnie wpisujących się w imprezową atmosferę, nieodłącznie związaną z końcówką roku kalendarzowego. Bez względu na wiek, rodzaj imprezy i gust zaproszonych gości - każdy organizator imprezy będzie w stanie znaleźć odpowiednie produkty dla siebie. Dzięki wizycie w Biedronce każda, nawet najprostsza i najskromniejsza domówka będzie miała szansę zmienić się w niezapomnianą imprezę.

Wykwintna kolacja i eleganckie przystawki

Ci, którzy ostatniego dnia roku będą musieli pracować i nie znajdą czasu na długie gotowanie szykowanie posiłków, zamiast po półprodukty mogą sięgnąć po wstępnie przygotowane dania. W ofercie Biedronki znajdą się nie tylko przecenione mrożone pizzę, frytki czy uwielbiane przez wszystkich zapiekanki, ale również bardziej wyszukane produkty, takie jak krewetki, różnego rodzaju mięsa, a także ryby, tortille i inne.

Żadna domówka nie może się odbyć bez zaserwowania przystawek. Mogą się nimi stać różnego rodzaju oliwki, koreczki śledziowe, kabanosy, gotowy mix imprezowy czy ciekawe w smaku, egzotyczne sery - wszystkie można znaleźć oczywiście w Biedronce.

Sylwester dla najmłodszych

Dzieci nierzadko dużo intensywniej przeżywają pożegnanie starego roku niż dorośli. Aby dobrze się bawić nie potrzebują wiele - wystarczy zapewnić im kilka ozdób, dekoracji, odpowiednią muzykę i oczywiście coś do jedzenia. Najmłodsi przywiązują mniejszą wagę do wyszukanych potraw, a wystarczą im różnego rodzaju przekąski, których obecnie w Biedronce nie brakuje. Na półkach znajduje się całe mnóstwo chipsów o różnych smakach, orzeszków, krakersów, popcornu i innych tego typu przysmaków. Wszystkie są zresztą dostępne w bardzo przystępnych cenach. Do wzniesienia toastu można dzieciom zapewnić tradycyjną oranżadę lub inny napój gazowany, ale dużo większą frajdę sprawi im skosztowanie napoju bezalkoholowego imitującego prawdziwy szampan dla dorosłych.

Noworoczne postanowienia jeszcze przed Nowym Rokiem

Co roku tysiące osób obiecuje sobie i bierze swoich bliskich na świadków, że od pierwszego stycznia zacznie się dieta - dieta najczęściej zakładająca spożywanie większej ilości warzyw i owoców. Dla tych, którzy są szczególnie zdeterminowani w dotrzymywaniu danego sobie słowa i podtrzymywaniu noworocznych postanowień, Biedronka przygotowała specjalną ofertę na owoce i warzywa. Klienci planujący zmiany w sposobie odżywania nie będą musieli czekać do północy ostatniego dnia roku i podjąć wyzwanie wcześniej - zachęcić ma ich do tego obniżka cen m.in. takich produktów jak świeże pomidory, grejpfrut czy seler naciowy.

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.