Rybaki. Drzewo spadło na samochód - nie żyje 7-latek

sobota, 23 grudnia 2017 r., 19:42
fot. AL

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło w sobotni wieczór w Rybakach. Na seata spadło drzewo, przygniatając siedzącego z tyłu siedmioletniego chłopca. Mimo podjętej i długotrwałej reanimacji, dziecka nie udało się uratować. Poniosło śmierć na miejscu. Kierujący pojazdem, ojciec siedmiolatka, został poszkodowany.

Do zdarzenia doszło około godziny 17.40. na trasie Kościerzyna-Wdzydze, w miejscowości Rybaki.

- Na przejeżdzający samochód spadło drzewo. W pojeździe znajdowało się nieprzytomne dziecko. Na miejsce skierowano dwa zastępy strażaków z JRG Kościerzyna. Działania strażaków polegały na wydobyciu chłopca z samochodu i reanimacji, która trwała godzinę -informuje Mariusz Burandt, zastępca dowódcy JRG Kościerzyna.

Mimo prowadzonej resuscytacji krążeniowo-oddechowej, nie udało się przywrócić siedmiolatkowi czynności życiowych. 37-letni kierujący samochodem ojciec chłopca został poszkodowany.

Służby apelują o ostrożność. Przypomnijmy, że w związku z silnym wiatrem obowiązuje drugi stopień zagrożenia.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.