Spotkanie opłatkowe oddziału ZKP w Łubianie

sobota, 23 grudnia 2017 r., 09:04
fot. nadesłane

Zgodnie z tradycją członkowie oddziału Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego oddziału w Łubianie w przedświątecznym okresie spotkali się, by wspólnie zasiąść do wigilijnego stołu. Nie brakło życzeń, wspomnień i snucia planów na kolejny rok.

Tegoroczne spotkanie opłatkowe w Łubianie rozpoczęło się widowiskiem teatralnym "Świat wedługg Józefa Chełmowskiego" w wykonaniu grupy aktorów z Czyczków, działającej przy Domu Kultury w Brusach.

Po przedstawieniu wszyscy uczestniczyli wigilii dzielili się opłatkiem i składali sobie życzenia, wspominali mijający rok i snuli marzenia na 2018 r. W spotkaniu uczestniczyli zaproszeni goście m.in. wójt gminy Kościerzyna Grzegorz Piechowski, członkowie i sympatycy łubiańskiego partu, delegacje z zaprzyjaźnionych partów: Brus, Kościerzyny, Kartuz, Stężycy, i Chmielna.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za liczne przybycie i jeszcze raz życzymy wszystkiego dobrego na święta i Błogosławieństwa Bożego na 2018 rok.

nadesłane/prezes ZKP oddziału w Łubianie Irena Marszewska

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.