Kościerzyna. Rusza miejskie lodowisko

czwartek, 21 grudnia 2017 r., 08:55
fot. archiwum

Dokładnie o godzinie 13. nastąpi otwarcie kolejnego sezonu na lodowisku w Kościerzynie. Powiększona miejska ślizgawka od piątku będzie już czynna codziennie w godzinach od 10 do 20.30.

Przed nami siódmy sezon zimowego szaleństwa na lodowisku miejskim w Kościerzynie. W czwartek o godzinie 13. nastąpi oficjalne otwarcie ślizgawki.

- Od tego dnia, codziennie pomiędzy 10.00 a 20.30 będzie można korzystać z oświetlonego lodowiska oraz w pełni przygotowanej wypożyczalni sprzętu (łyżwy, kaski, chodziki do nauki jazdy), a także szatni - zachęca Jacek Konkol z kościerskiego magistratu.

- Zachęcamy wszystkich miłośników jazdy na lodzie do zakupu atrakcyjnych karnetów oraz korzystania z Kościerskiej Karty Dużej Rodziny, a także z Gminnej Karty Dużej Rodziny - dodaje.

Lodowisko miejskie mieści się przy Szkole Podstawowej nr 6 w Kościerzynie przy ul. M. C. Skłodowskiej.

Dodajmy, że w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych zarządzający miejską ślizgawką zastrzegają sobie możliwość zamknięcia lodowiska.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.