Kościerska Huta. Zderzenie czterech pojazdów na K20

środa, 20 grudnia 2017 r., 19:36
fot. AL

W środowy wieczór służby ratunkowe interweniowały w Kościerskiej Hucie, gdzie doszło do wypadku z udziałem czterech pojazdów. Wskutek zdarzenia do szpitala przetransportowano trzy osoby.

Do zdarzenia doszło około godziny 18. na K20 w Kościerskiej Hucie. Na miejscu wciąż trwają czynności wyjaśniające okoliczności wypadku.

Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że kierujący audi jadąc od Kościerzyny chciał dokonać manewru skrętu w prawo, z kolei jadący od Kalisk w kierunku Kościerzyny kierujący VW Caddy zamierzał skręcić w lewo. W tym celu zatrzymał się. Za nim jechały jeszcze dwa pojazdy - toyota oraz opel. Kierowca opla nie zdążył wyhamować, uderzając w tył poprzedzającej go toyoty. Ta siłą uderzenia uderzyła w dostawczego volkswagena, który w konsekwencji uderzył w bok audi.

Wskutek wypadku poszkodowane zostały trzy osoby.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z JRG Kościerzyna, OSP Kaliska Kościerska oraz zespoły ratownictwa medycznego.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.