Jasełka i koncert kolęd w Wielu

wtorek, 19 grudnia 2017 r., 07:51
fot. nadesłane/Dom Kultury w Wielu

Niedzielne popołudnie w Wielu upłynęło w iście bożonarodzeniowej atmosferze. W miejscowym domu kultury odbył się bowiem koncert kolęd oraz jasełka w wykonaniu uczniów wielewskiej szkoły.

Mieszkańcy Wiela i okolic licznie przybyli w niedzielę do Domu Kultury, by posłuchać najpiękniejszych kolęd w wykonaniu Zespołu "Kaszuby" z Wiela i Karsina oraz uczniów z klas V i VIIb Szkoły Podstawowej w Wielu. Na tym jednak świąteczne popołudnie się nie zakończyło. Na scenie pojawili się bowiem uczniowie klasy II b gimnazjum, którzy przedstawili widowiskowe jasełka przygotowane przez ks. Mateusza Szulca.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.