Kiszewski Jarmark Bożonarodzeniowy

niedziela, 17 grudnia 2017 r., 18:14
fot. AL

Występy młodych artystów, jasełka w wykonaniu podopiecznych SDŚ w Konarzynach, tradycyjne domowe specjały wigilijne, stoiska z rękodziełem, Fabryka Elfów, a w niej pisanie listów do św. Mikołaja, dekorowanie pierników, produkcja ozdób choinkowych, zabawy i animacje z Elfami i Śnieżynkami, czy spotkanie ze Świętym Mikołajem - te i wiele innych atrakcji czekało na uczestników niedzielnego Kiszewskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego.

Magia świąt Bożego Narodzenia w niedzielę dotarła do Starej Kiszewy. W miejscowej hali odbył się bowiem Kiszewski Jarmark Bożonarodzeniowy przepełniony świątecznymi akcentami. Każdy, kto odwiedził jarmark, z pewnością poczuł atmosferę zbliżających się wielkimi krokami świąt, a i mógł zaopatrzyć się w domowe specjały wigilijne i świąteczne, jak i przepiękne ozdoby.

W klimat świąt wprowadziły też występy młodych artystów z gminy Stara Kiszewa, jak i jasełka w wykonaniu podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Konarzynach. Wiele frajdy, szczególnie najmłodszych uczestnikom jarmarku sprawiła Fabryka Elfów, w której mogli napisać list do św. Mikołaja, udekorować pierniki, stworzyć ozdoby choinkowe i świąteczne, czy oddać się beztroskiej zabawie z Elfami i Śnieżynkami. Jak na bożonarodzeniową imprezę przystało, nie zabrakło też wizyty świętego Mikołaja, który chętnie pozował do zdjęć.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.