Liniewo. III Jarmark Bożonarodzeniowy Smaku i Tradycji

sobota, 16 grudnia 2017 r., 15:46
fot. AL

Ręcznie robione świąteczne ozdoby, różne dekoracje, a także bożonarodzeniowe specjały kulinarne i liczne występy arystystyczne czekały na odwiedzających III Jarmark Bożonarodzeniowy Smaku i Tradycji. Tym samym w sobotę w Liniewie zapanowała iście świąteczna atmosfera.

Pachnące choinką stroiki, ręcznie malowane bombki, dziergane na kordonku zawieszki, piękne anioły, gwiazdy, stworzone z piórek choineczki - to tylko niektóre z produktów, w które można było się zaopatrzyć podczas III Jarmarku Bożonarodzeniowego Smaku i Tradycji w Liniewie. Jak sama nazwa wydarzenia, wskazuje nie zabrakło też tradycyjnych dań świątecznych.

W atmosferę zbliżających się wielkimi krokami świąt Bożego Narodzenia wprowadziły także jasełka w wykonaniu dzieci, jak i liczne występy artystyczne, czy wspólne śpiewanie kolęd.

Podczas jarmarku rozstrzygnięto także konkurs na naładniejszy stroik bożonarodzeniowy.

Wyniki konkursu na "Najładniejszy Stroik Bożonarodzeniowy"

Kategoria Przedszkole - kl. "0"
I miejsce Tomasz Wenta
II miejsce Tycjan Droździk
III miejsce Natalia Richert

Kategoria Klasy I - III
I miejsce Małgorzata Pliszka
II miejsce Mateusz Wenta
III miejsce Amelia Grabska
Wyróżnienie Magda Packeiser

Kategoria Klasy IV-VI
I miejsce Zuzanna Tusk
II miejsce Nikola Pstrong
III miejsce Julia Wanta
Wyróżnienie: Adrian Gurski

Kategoria Gimnazjum
I miejsce Agnieszka Freda

Pozostali uczestnicy:Nikola Moritz, Seweryn Richert, Fabian Richert, Nikola Truszczyńska, Olimpia Droździk, Maja Miotk, Cyprian Toczek, Dawid Wenta, Cezary Ziemian

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.