Nowy radiowóz dla kościerskiej "drogówki"

piątek, 15 grudnia 2017 r., 12:27
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

W piątek policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymali nowy radiowóz Opel Astra. W przekazaniu auta uczestniczył Komendant Powiatowy Policji w Kościerzynie, policjanci ruchu drogowego oraz Burmistrz Miasta Kościerzyna. Jego zakup współfinansowany był przez Komendę Główną Policji oraz Urząd Miasta Kościerzyna.

Dzisiaj przed Urzędem Miasta w Kościerzynie odbyło się uroczyste przekazanie nowego oznakowanego radiowozu. W uroczystości wziął udział Komendant Powiatowy Policji w Kościerzynie insp. Marcin Piotrzkowski, burmistrz miasta Kościerzyna Michał Majewski oraz policjanci.

Samochód został współfinansowany przez samorząd miasta Kościerzyna oraz Komendę Główną Policji. Pojazd jest wyposażony w benzynowy silnik o pojemności 1,6 l i mocy blisko 200 KM. Astra będzie użytkowana przez policjantów ruchu drogowego.

Samochód pozwoli policjantom na szybszą reakcję na zdarzenia drogowe i z pewnością przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa na drogach powiatu kościerskiego. Zakup samochodu współfinansowany był przez Komendę Główną Policji oraz Urząd Miasta Kościerzyna.

nadesłane/KPP Kościerzyna

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.