Mikołajkowy Turniej Siatkówki o Puchar Prezesa ZPS "Lubiana

piątek, 15 grudnia 2017 r., 08:39
fot. nadesłane

W minioną sobotę, w sali sportowej w Skorzewie odbył się "Mikołajkowy Turniej Siatkówki o Puchar Prezesa ZPS "Lubiana" S.A. W rozgrywkach wzięło udział siedem drużyn. Byli to pracownicy ZPS "Lubiana" S.A., "Lubiana Hurt", "Limko", "Lubeko" oraz pełnoletnich członków ich rodzin.

Drużyny rywalizowały między sobą w dwóch grupach, a zwycięskie drużyny rozegrały pojedynek finałowy. Po zaciętej rywalizacji bezkonkurencyjna okazała się drużyna "Sklep Team", zaraz za nią uplasowała się drużyna przedstawicieli z całego zakładu "Gemba Team". Na trzecim miejscu podium stanęła drużyna "MakPak", reprezentująca pracowników Pakowni i Magazynu Wyrobów Gotowych.

Poziom rozgrywek był na wysokim poziomie, gracze walczyli z pełnym zaangażowaniem o każdy punkt. Uczestników i kibiców miło zaskoczyły odwiedziny Mikołaja z workiem pełnym szalików kibica. Kolejną niespodzianka to pojawienie się dziewczyn z Zrzeszenia Kaszubsko Pomorskiego Oddziału Łubiana z poczęstunkiem dla wszystkich uczestników. Dotarła też przesyłka od Bufetu Zakładowego w postaci bigosu.

Po tych wszystkich emocjach i niespodziankach, pracownicy czekają na kolejny turniej.

nadesłane

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.