Szybka Gotówka - kiedy potrzebujemy pieniędzy szybko i w większej kwocie

czwartek, 14 grudnia 2017 r., 11:34
fot. nadesłane

Często zdarzają się sytuacje, kiedy potrzebujemy szybko dodatkowej gotówki. To mogą być wszelakie zdarzenia losowe, jak awarie, choroby czy utrata pracy, ale też korzystne promocje na sprzęt, który od dawna chcemy kupić lub przedsprzedaż wczasów w rewelacyjnej cenie.

Jeśli nie mamy żadnej żelaznej rezerwy na drugim koncie, którą można by uruchomić a takiej sytuacji, ani też zasobnej cioci, która chętnie pożyczy pieniądze na jakiś czas, staramy się o kredyt w banku. Jednak, jeśli jesteśmy już zadłużeni i spłacamy wcześniejsze zobowiązania albo mamy zbyt niskie dochody, musimy liczyć się z odmową. Wtedy można sięgnąć po pożyczkę online w jednej z firm pożyczkowych, np. Szybka Gotówka.

Dlaczego Szybka Gotówka? Zalety

Na rynku finansowym jest wiele firm pożyczkowych, jednak wybierać należy jedynie z spośród tych profesjonalnych, które zbierają pozytywne opinie klientów. Do tej grupy należy właśnie Szybka Gotówka.

Tu można wziąć pożyczkę online szybko i na uczciwych zasadach, ale to nie koniec zalet:

Transparentność. Szybka Gotówka w sposób jasny, czytelny i zrozumiały informuje konsumentów o ofercie na swojej stronie. Tam znajdziecie warunki dotyczące udzielania pożyczek, regulamin, umowę ramową i tabelę opłat. Żadnych zapisów z gwiazdką czy ukrytych kosztów.

Dogodne warunki. W Szybkiej Gotówce można pożyczyć maksymalnie aż 6000 zł, a na spłatę mamy 65 dni.

Wygoda i szybkość. Starając się o pożyczkę od Szybkiej Gotówki korzystamy z wygodnej platformy do rejestracji i składania wniosków. Na akceptację czeka się około pół godziny, a na przelew następny kwadrans.

Ciekawe promocje Szybkiej Gotówki

Dodatkowym atutem, który wyróżnia Szybką Gotówkę na tle innych firm, to promocje:

Pierwsza pożyczka za darmo. Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów. To możliwość otrzymania pierwszej pożyczki online bez żadnych kosztów dodatkowych. Co piąta pożyczka gratis. Dla klientów, którzy zaciągają pożyczki regularnie i spłacają je rzetelnie, przewidziano co piątą pożyczkę z RRSO równym 0%.

Świąteczna obniżka. Promocja, m.in. na święta Bożego Narodzenia. Klienci otrzymują 100% rabatu, czyli zaciągają pożyczki bez doliczonych kosztów.

Bonus za polecenie znajomego. Za każdą kolejną osobę, która skorzysta z usług Szybkiej Gotówki i powoła się na nasze polecenie, otrzymamy rabat w wysokości 40 zł przy kolejnej pożyczce.

Jak uzyskać pożyczkę?

To nieskomplikowana procedura:

- Specjalnymi suwakami na stronie ustawiamy kwotę i termin spłaty. Od razu dowiadujemy się jaki będzie koszt całkowity. Następnie klikamy baner "weź pożyczkę".

- Pojawia się formularz rejestracji. Trzeba w nim podać imię, nazwisko, adres, numer Pesel, telefon, email oraz numer internetowego konta bankowego.

- Po przesłaniu formularza pojawi się informacja zwrotna z podanym numerem konta, na które trzeba wykonać przelew weryfikacyjny. To sposób na sprawdzenie wiarygodności danych, więc w przelewie muszą widnieć dokładnie te same, które podaliśmy w formularzu rejestracyjnym.

- W ciągu pół godziny pojawia się akceptacja, a po kolejnym kwadransie mamy już pieniądze na koncie. Taka szybka procedura dotyczy dni roboczych i godzin pracy firmy. Wnioski można składać nawet w niedziele i święta.

Aby uzyskać pożyczkę online w Szybkiej Gotówce nie trzeba spełniać wyśrubowanych warunków. Najważniejszy warunek to ukończone 18 lat i posiadanie aktywnego numeru telefonu, adresu mailowego oraz internetowego konta bankowego. To niewiele, a pieniądze są od ręki.

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.