Złamał zakaz zbliżania się do rodziny - trzy miesiące spędzi w areszcie

czwartek, 14 grudnia 2017 r., 11:11
fot. archiwum

Trzy najbliższe miesiące w areszcie spędzi 41-letni mężczyzna, który nie dostosował się do zakazu zbliżania się do rodziny. W niedzielę nie tylko pojawił się u żony, ale też groził jej.

W środę Sąd Rejonowy w Kościerzynie orzekł wobec 41-letniego mieszkańca powiatu kościerskiego trzymiesięczny areszt. Mężczyzna złamał bowiem zakaz zbliżania się do swojej rodziny.

- Orzeczenie sądu ma związek ze zdarzeniem, do którego doszło w niedzielę, 10 grudnia. Pomimo sądowego zakazu zbliżania się do rodziny, 41-latek poszedł do miejsca zamieszkania żony, awanturował się i groził jej. Mężczyzna usłyszał zarzuty naruszenia miru domowego oraz kierowanie gróźb karalnych - podaje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.