Kościerzyna. 14-latka pod kołami VW Passata

środa, 13 grudnia 2017 r., 08:28
fot. archiwum

Między innymi z urazem głowy do szpitala trafiła 14-latka, która we wtorkowe popołudnie wtargnęła na jezdnię wprost pod nadjeżdżający samochód. Do zdarzenia doszło w Kościerzynie na ulicy Staszica.

Zgłoszenie o wypadku dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie otrzymał około godziny 14.45.

- Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia policjantów wynika, że 14-latka wtargnęła na jezdnię wprost pod nadjeżdżający samochód marki VW Passat, którym kierował 27-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego - informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński.

Jak dodaje, nastolatka z urazem głowy została przetransportowana do kościerskiego szpitala.

Kierujący passatem, jak i piesza byli trzeźwi.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia kościerska policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.