II Grand Prix Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Kościerzyna

środa, 13 grudnia 2017 r., 07:55
fot. nadesłane/KOSiR

Cztery turnieje, niemal 100 osób, z tego 43 zawodników zmagało się w co najmniej trzech zawodach - tak w wielkim skrócie można podsumowań tegoroczne II Grand Prix Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Kościerzyna. Jego podsumowanie odbyło się w minioną niedzielę.

II Grand Prix Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Kościerzyna 2017 łącznie składało się z czterech turniejów, które rozgrywane były w marcu, czerwcu, wrześniu oraz grudniu. Aby być sklasyfikowanym w całym cyklu trzeba było wziąć udział w co najmniej trzech turniejach, z których każdy był osobną rozgrywką. Zawodnicy rywalizowali w ośmiu kategoriach.

We wszystkich czterech turniejach udział wzięło łącznie prawie 100 osób, zaś 43 osoby zostały sklasyfikowane w całym cyklu Grand Prix. Rywalizacja była bardzo emocjonująca i wyrównana, o czym świadczą uzyskane wyniki, które prezentujemy poniżej.

Już teraz zapraszamy wszystkich miłośników tenisa na kolejną edycję Grand Prix.

Organizatorami Grand Prix byli: Miasto Kościerzyna, Kościerski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Kościerski Uczniowski Klub Sportowy "Remus", Szkoła Podstawowa nr 6 w Kościerzynie.

Klasyfikacja końcowa II Grand Prix Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta Kościerzyna 2017:

Szkoła podstawowa dziewczęta:
1. Draws Anna
2. Kropidłowska Wiktoria
3. Majkowska Andżelika

Gimnazjum dziewczęta:
1. Draws Ewa
2. Hapka Agata
3. Stoltmann Karolina

Kobiety OPEN:
1. Fidala Małgorzata
2. Nowak Ramona
3. Kalińska Urszula

Szkoła podstawowa chłopcy:
1. Żyźniewski Maciej
2. Ruciński Mikołaj
3. Czerniawski Adam

Gimnazjum chłopcy:
1. Szramke Maciej
2. Kulas Damian
3. Ciepliński Kacper

Mężczyźni open:
1. Wierzba Sławomir
2. Pepliński Piotr
3. Wierzba Zbigniew

Mężczyźni do 40 lat:
1. Kąkol Seweryn
2. Skóra Szymon
3. Główczewski Zbigniew

Mężczyźni 40+:
1. Kuziemkowski Zbigniew
2. Stenka Zbigniew
3. Obojski Lesław

info. KOSiR

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.