Kilkaset dzieci bawiło się na mikołajkowej imprezie w Nowej Karczmie

poniedziałek, 11 grudnia 2017 r., 11:10
fot. AL

W niedzielne popołudnie około 600 osób przybyło na spotkanie z Mikołajem w Nowej Karczmie. Zanim jednak Mikołaj pojawił się z workiem pełnym prezentów, na scenie zaprezentowali się aktorzy "Teatru Pana O" oraz rozdano nagrody w konkursie na najpiękniejsze "Rodzinne Drzewko Bożonarodzeniowe".

Tegoroczne spotkanie odbyło się w budynku gminnej hali sportowej, a jego uroczystego otwarcia dokonał wójt gminy Andrzej Pollak w towarzystwie między innymi starosty kościerskiego Alicji Żurawskiej, przewodniczącego Rady Gminy Nowa Karczma Ryszarda Kleinszmidt, Krystyny Mach - radnej i sołtysa sołectwa Nowej Karczmy, czy Aleksandry Peplińskiej dyrektor GOKSiR.

Tego dnia przygotowano dla uczestników mnóstwo atrakcji. Wspólną zabawę rozpoczęto od wręczenia nagród w konkursie na najpiękniejsze "Rodzinne Drzewko Bożonarodzeniowe". Konkurs cieszył się sporym zainteresowaniem, a wszystkie rodziny biorące w nim udział otrzymały upominki.

Następnie nadszedł czas na występ artystyczny i zabawy z aktorami "Teatru Pana O", którzy przygotowali spektakl "EKO Wyprawa Króla Juliana". Występ spotkał się z gromkimi brawami. Największy aplauz widowni wzbudził jednak Święty Mikołaj, który oczywiście przybył do dzieci z prezentami.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.