Ford spłonął na K20

poniedziałek, 11 grudnia 2017 r., 10:42
fot. archiwum

Chwile grozy przeżył 25-latek, któremu podczas jazdy zapalił się samochód. Mężczyzna podjął samodzielną próbę ugaszenia forda, a gdy to nie pomogło wezwał strażaków. Zagrożenia udało się opanować, ale straty wskutek pożaru wyniosły około 20.000 zł.

Do zdarzenia doszło w piątek na drodze krajowej nr 20 nieopodal Łubiany. Jak informuje rzecznik kościerskiej policji, asp. Piotr Kwidziński, kierujący fordem focusem 25-letni mężczyzna zauważył wydobywający się spod maski dym. Zatrzymał się. Próbował gaśnicą ugasić płonącą komorę silnika. Następnie wezwał strażaków, którzy ugasili pożar.

Straty oszacowano na około 20.000 zł. Jako przyczynę podaje się zwarcie instalacji elektrycznej. Szczęśliwie nikomu nic się nie stało.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.